Vitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad Nitrou 
spinner
Kategórie
Kontakty
Obsah
Kanály noviniek
Webové odkazy

Uverejnené: 03. október 2012

Oznamujeme Vám, že sú činnosťou od  1.10.2012 bol schválený prevádzkový poriadok dočasného zberného dvora Diviaky nad Nitricou. Bol schválený obecným zastupiteľstvom dňa 11.9.2012, uznesením č.42/2012 a je súčasťou VZN č. 4/2012.

 

Z uvedeného dôvodu sa rušia trvalé stanovištia veľkoobjemových kontajnerov v jednotlivých častiach obce.

Zber objemného odpadu sa bude zabezpečovať v zmysle prevádzkového poriadku zberného dvora a na základe cenníka určených komodít odpadu. Zberný dvor sa nachádza v časti obce Diviaky pri miestnom cintoríne. Jeho prevádzková doba je nasledovná:

Pondelok, utorok ,štvrtok    8,00 hod – 15,00 hod

Streda:                                   10,00 hod – 17,00 hod

Sobota:                                  9,00 hod – 12,00 hod

V prípade stavebných a rekonštrukčných úprav, alebo väčšieho množstva objemného odpadu je možné jeho likvidáciu zabezpečiť cestou Drobnej prevádzky za úhradu.

Žiadame Vás, aby ste rešpektovali a dodržiavali prevádzkový poriadok, ktorý je k nahliadnutiu na obecnom úrade, na drobnej prevádzke, v zbernom dvore a je zverejnený na webovej stránke obce.

Veríme, že uvedeným riešením pomôžete našej obci zveľaďovať životné prostredie správnym triedením, teda separovaním odpadu zabezpečiť čistejšie prostredie, šetriť prírodné zdroje a energiu, redukovaním množstva odpadu znížiť finančné  náklady na likvidáciu odpadu na skládkach.

 

Obecný úrad Diviaky nad Nitricou

Diviaky nad Nitricou, 167

972 25 Diviaky nad Nitricou

Tel: 046/5464081, 5464082, 5464083

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  

 

All rights reserved © 2005 - 2016
Obec Diviaky nad Nitricou

 

Vytvorila spoločnosť DATATIME - web dizajn, grafika, IT riešenia

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.