Vitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad NitrouVitajte na stránkach obce Diviaky nad Nitrou 
spinner
Kategórie
Kontakty
Obsah
Kanály noviniek
Webové odkazy

Uverejnené: 05. apríl 2007

svietiace_tekvice.jpg

Osudovo známy piatok trinásteho nemusí byť jednoznačne nešťastný.

Dôkazom toho je tekvicová šou, ktorú práve v tento magický deň usporiadali žiaci Základnej školy v Diviakoch nad Nitricou pre seba, rodičov a všetkých obdivovateľov tekvicových prekvapení. „Pripravili sme už 5. ročník. Spočiatku to bola len samotná tekvicová šou, ale pre obohatenie sme pridali aj jesenný jarmok,“ vysvetľuje Elena Mišejová, vychovávateľka a organizátorka podujatia.
Žiaci predávali výrobky svojich rúk a prispeli tak možno troškou, ale určite s veľkou radosťou na pomôcky pre seba a svojich spolužiakov. „Taktiež sme prehliadku rozšírili o tvorivé dielne, kde deti pracovali v skupinkách pod vedením učiteliek a ukázali obzory svojej fantázie a šikovnosti,“ hovorí Elena Mišejová. Areál pred základnou školou sa z minúty na minútu menil. Prinesené tekvice a tekvičky ani zďaleka nepripomínali zeleninu zo záhrady. Všetko ožilo. Strašidlá, čarodejnice, víly a rôzne jesenné variácie – ako inak- z tekvíc, určite zaujali nielen pozornosť poroty. Výtvory z dielne žiakov, či už najmenších prváčikov alebo tých najstarších deviatakov, potešili a navzájom obohatili tvorcov i obdivovateľov. My veríme, že magický deň- piatok trinásteho v budúcom roku bude rovnako nezabudnuteľný ako tento. 

Obecný úrad Diviaky nad Nitricou

Diviaky nad Nitricou, 167

972 25 Diviaky nad Nitricou

Tel: 046/5464081, 5464082, 5464083

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  

 

All rights reserved © 2005 - 2016
Obec Diviaky nad Nitricou

 

Vytvorila spoločnosť DATATIME - web dizajn, grafika, IT riešenia

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.